Näyttelytulokset

Tuiskunhaltijan Tuulen Tarina "Viti"

Aika Paikka Tuomari Tulos
31.03.2013 Jyväskylä RY Marja Talvitie JUN EH3
01.04.2013 Ruovesi RY Jari Fors JUN ERI1
13.04.2013 Vaasa KV Freddie Klindrup JUN ERI4
29.06.2013  Hämeenlinna KR  Katarzyna Fiszdon  JUN ERI2 
13.07.2013  Oulu KV  Manuel Loureiro Borges  JUN ERI3 
14.07.2013 Oulu KV Austin Long Doyle JUN ERI4 SA
08.03.2014 Seinäjoki RY Pirjo Aaltonen NUO ERI1
23.03.2014 Jyväskylä RY Paula Heikkinen-Lehkonen AVO EH2
14.06.2014 Kauhajoki erikN Val Freer AVO ERI2 SA
12.07.2014 Kokkola KV Noreen Harris AVO ERI3
26.07.2014 Saarijärvi KR Roberto Schill AVO ERI3 SA PN3
17.08.2014 Pori RY Erna Britt Nordin AVO EH4

 

Iciveitican Happendinhalti "Tintti"

Aika Paikka Tuomari Tulos
19.11.2005
Jyväskylä KV
Claude Voilet
JUN EH4
21.01.2006
Turku KV
Frances Toman
JUN EH
15.07.2006
Helsinki KR
Antti Aarnio
JUN EH1
26.08.2006 Hämeenlinna KV Tuula Savolainen NUO EH3
17.09.2006 Hyvinkää RY Rui Oliveira NUO ERI
16.09.2007 Hyvinkää RY Kornelija Butrinova AVO ERI2, PN4
15.03.2008 Tampere KV Tino Perar AVO ERI4
23.08.2008 Hämeenlinna KV Claudio De Giuliani AVO ERI3
20.09.2008 Hyvinkää RY Riitta Lahtovaara AVO H
28.07.2013  Helsinki KV  Jussi Liimatainen  VET EH 
       

 

Turre Turre ja Tintti
Turre Ruovedellä | Turre ja Tintti Hyvinkäällä

 

Tuiskunhaltijan Aikavelikulta "Turre"

Aika Paikka Tuomari Tulos
12.11.2006
Kaarina pentunly
Jukka Kuusisto
ROP-pentu, RYP-4
24.03.2007
Tampere KV
Rui Oliveira
JUN ERI2
09.04.2007
Ruovesi RY
Anneli Sutela
JUN EH1
28.04.2007 Lahti KV Juha Putkonen JUN ERI2
05.05.2007 Somero RY Leila Kärkäs JUN EH3
06.05.2007 Janakkala RY Pekka Teini JUN H
16.09.2007 Hyvinkää RY Kornelija Butrinova JUN ERI1, PU3, VARA-SERT
14.06.2008 Forssa KV Kirsti Lummelampi AVO H
26.07.2008 Pori KV Theo Leenen AVO ERI3
16.08.2008 Kouvola KR Leif Lehman Jörgensen AVO ERI2
17.08.2008 Heinola KR Geraldine Mulrooney AVO ERI4
23.08.2008 Hämeenlinna KV Claudio De Giuliani AVO ERI
13.12.2008 Helsinki KV Gunnar Nyman AVO EH4
13.04.2009 Ruovesi RY Lilian Hanniste AVO ERI4
01.05.2009 Hollola RY Paavo Mattila AVO ERI4
13.06.2009 Helsinki erik.nly Rafael Garcia AVO ERI
27.06.2009 Hämeenlinna KR Paula Rekiranta AVO ERI3
24.10.2009 Seinäjoki KV Erna-Britt Nordin AVO EH
25.10.2009 Hämeenlinna RY Natasa Blanusa AVO EH4
22.11.2009 Jyväskylä KV Ewa Stolarska AVO ERI
20.03.2010 Tampere KV Karl-Erik Johansson AVO EH
01.05.2010 Hollola RY Saija Juutilainen AVO H
12.06.2010 Orivesi KR Berri Beare AVO EH2
21.08.2010 Kouvola KR Krystana Opara AVO ERI
22.08.2010 Heinola KR Vilja Klucniece AVO EH
19.09.2010 Hyvinkää RY Láslo Erdös AVO ERI4
14.11.2010 Jyväskylä KV Luis Gorjao-Henriques AVO ERI3
01.05.2011 Lahti RY Willemine Van Deijl AVO ERI
16.07.2011 Pöytyä KR Tanya Ahlman-Stockmari AVO ERI1 SA PU4 VARA-SERT
13.08.2011 Valkeakoski KR Marija Kavcic AVO ERI2 SA PU4 VARA-SERT
27.08.2011 Tervakoski KV Karel Horak AVO ERI1 SA PU2 SERT VARA-CACIB->CACIB
20.11.2011 Jyväskylä KV Paula Heikkinen-Lehkonen AVO ERI1 SA
04.12.2011 Helsinki KV Liliane de Ridder-Onghene AVO EH
05.02.2012 Keuruu RY Juha Putkonen AVO ERI2 SA PU3 VARA-SERT
01.04.2012 Korpilahti RY Markku Kipinä AVO ERI3
09.04.2012 Ruovesi RY Harto Stockmari AVO ERI1 SA PU1 SERT VSP
06.05.2012 Pöytyä RY Paavo Mattila AVO ERI3
09.06.2012 Iitti RY Esa Ruotsalainen AVO EH2
14.07.2012 Forssa KR Tino Pehar AVO ERI3
18.08.2012 Ikaalinen RY Maret Kärdi AVO H
26.08.2012 Luumäki RY Juha Putkonen AVO ERI1 SA PU2 SERT -> FI MVA
29.06.2013 Hämeenlinna KR Katarzyna Fiszdon VAL ERI
28.07.2013 Pori KV Dagmar Klein VAL ERI4 SA
29.07.2013 Helsinki KV Jussi Liimatainen VAL ERI
22.09.2013 Hyvinkää RY Boo Lundström VAL ERI3
28.06.2014 Forssa KN Ligita Zake VET ERI3
29.06.2014 Pori KV Marija Kavcic VAL ERI2 SA PU4
30.08.2014 Janakkala KV Shaun Watson VAL ERI3 SA



Tuiskunhaltijan Tiktak "Tuuli"

Aika Paikka Tuomari Tulos
24.10.2009 Seinäjoki KV
Erna-Britt Nordin
PEK2, KP
22.11.2009
17.04.2010
Jyväskylä KV
Vaasa KV
Ewa Stolarska
Jukka Kuusisto
JUN ERI4
JUN EH2
12.06.2010 Orivesi KR Berri Beare JUN ERI1
31.07.2010
Alajärvi RY
Harry Tast
JUN EH2
01.08.2010 Seinäjoki RY Leila Kärkäs JUN EH2
23.10.2010 Seinäjoki KV Gunnar Nymann NUO ERI2
14.11.2010 Jyväskylä KV Luis Gorjao-Henriques NUO EH2
05.02.2011 Parkano RY Pekka Teini NUO ERI2 SA
09.04.2011 Vaasa KV Nina Karlsdotter AVO ERI
25.04.2011 Ruovesi RY Tapio Eerola AVO ERI1 SA PN1 SERT ROP
22.05.2011 Lapua RY Pekka Teini AVO ERI3
28.05.2011 Ruovesi RY Esko Nummijärvi AVO ERI2
29.05.2011 Tuuri KR Maija Mäkinen AVO EH
12.06.2011 Haukipudas erikN Arvid Göransson AVO EH
29.10.2011 Seinäjoki KV Marianna Holmli AVO EH
19.11.2011 Jyväskylä KV Annukka Paloheimo AVO EH
20.11.2011 Jyväskylä KV Paula Heikkinen-Lehkonen AVO ERI1 SA PN3 VARA-CACIB
04.12.2011 Helsinki KV Liliane de Ridder-Onghene AVO ERI1 SA
05.02.2012 Keuruu RY Juha Putkonen AVO EH4
27.10.2012 Seinäjoki KV Terje Lindström AVO ERI2 SA
11.11.2012 Jyväskylä KV Maria Grazia Miglietta AVO ERI3 SA
09.12.2012 Helsinki KV Christian Leneuf AVO EH
31.03.2013 Jyväskylä RY Marja Talvitie AVO EH2
01.04.2013 Ruovesi RY Jari Forss AVO ERI2 SA PN4
13.04.2013 Vaasa KV Freddie Klindrup AVO ERI1 SA PN3 SERT
08.06.2013 Orivesi KR Riitta Lahtovaara AVO ERI1 SA PN1 SERT ROP - > FI MVA
09.06.2013 Alavus KR Irina Poletaeva VAL ERI2 SA PN2
29.06.2013 Hämeenlinna KR Katarzyna Fiszdon VAL ERI1 SA PN1 VSP
13.07.2013 Oulu KV Manuel Loureiro Borges VAL ERI2 SA PN4
14.07.2013 Oulu KV Austin Long Doyle VAL ERI3 SA
27.07.2013 Pori KV Dagmar Klein VAL ERI4 SA
28.07.2013 Helsinki KV Jussi Liimatainen VAL ERI2 SA PN3 VARA-CACIB->CACIB
03.08.2013 Isokyrö RY Paavo Mattila VAL ERI1 SA PN1 VSP
24.08.2013 Tervakoski KV Rainer Vuorinen VAL ERI2 SA PN2 VARA-CACIB->CACIB
22.09.2013 Hyvinkää RY Boo Lundström VAL ERI4 SA
14.06.2014 Kauhajoki erikN Val Freer

VAL ERI

17.08.2014 Pori RY Erna Britt Nordin VAL ERI2


Tuuli
Tuuli Jyväskylässä 09

Marmara Vanessa "Aisla"

Aika Paikka Tuomari Tulos
15.07.2012  Forssa KR  Zake Ligita JUN EH3 
21.07.2012  Kangasala ER  Sandra Dubach  JUN ERI 
04.08.2012  Nokia RY  Pirjo Aaltonen  JUN EH3 
26.08.2012  Luumäki RY  Juha Putkonen  JUN ERI1